Nedeljni izveštaj 14.09.2026.-18.09.2026.

18.09.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO64.234.844547.212151506.792.217.480
Listing42.620.482363.06747219.531.996.655
Prime akcije2.278.66119.41219219.531.996.655
Prime obveznice40.341.821343.655280
Open market21.614.362184.145104287.260.220.825
Open market akcije21.614.362184.145104287.260.220.825
Open market obveznice0000
MTP1.127.7759.60817.648.255.587
MTP akcije1.127.7759.60817.648.255.587
UKUPNO65.362.619556.821152514.440.473.067

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.373,054,470,3314.428.341
BELEXline2.788,67-18,61-0,6615.895.761

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO16637123
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS0,34%
b-FIS0,68%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,13%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj