Dnevni podaci - 23.10.2026.

23.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO539.100.3204.588.78314505.890.212.398
Listing538.607.7504.584.5903217.356.286.012
Prime akcije29.4002501217.356.286.012
Prime obveznice538.578.3504.584.34020
Open market492.5704.19311288.533.926.386
Open market akcije492.5704.19311288.533.926.386
Open market obveznice0000
MTP0007.259.524.817
MTP akcije0007.259.524.817
UKUPNO539.100.3204.588.78314513.149.737.215

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.370,190,000,0029.400
BELEXline2.819,210,000,00157.080

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO153410312
MTP5600000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
BPŠ Banka a.d., Beograd10,71%99,89%
Tesla Capital a.d., Beograd42,86%0,05%
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd7,14%0,02%

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj