Mesečni izveštaj za okt 2025.

31.10.2025. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO5.048.499.94043.074.861991493.710.984.132
Listing5.003.237.55342.688.683782219.484.057.736
Prime akcije8.623.44773.583190219.484.057.736
Prime obveznice4.994.614.10642.615.0995920
Open market45.262.387386.178209274.226.926.396
Open market akcije45.262.387386.178209274.226.926.396
Open market obveznice0000
MTP0008.165.262.237
MTP akcije0008.165.262.237
UKUPNO5.048.499.94043.074.861991501.876.246.369

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.241,9020,871,7131.702.224
BELEXline2.857,7637,001,3134.415.824

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO231247398
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS1,89%
b-FIS2,22%
s-FIS1,57%
FIB0,10%
FIT0,12%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj