Dnevni izveštaj za 25.08.2026.

25.08.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO3.172.57927.02911506.599.097.553
Listing40.8093483218.432.885.750
Prime akcije000218.432.885.750
Prime obveznice40.80934830
Open market3.131.77026.6818288.166.211.803
Open market akcije3.131.77026.6818288.166.211.803
Open market obveznice0000
MTP0007.649.627.457
MTP akcije0007.649.627.457
UKUPNO3.172.57927.02911514.248.725.010

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.375,91-0,13-0,012.917.732
BELEXline2.811,76-0,140,002.917.732

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO15430128
MTP5900000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad22,73%44,09%
Tesla Capital a.d., Beograd13,64%19,45%
Ilirika investments a.d. , Beograd9,09%18,91%

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj