Godišnji izveštaj: 2010.godinu

Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
transakcija
Tržišna kapitalizacija
RSD
Berzansko tržište8.585.910.31782.265.509690.591287.061.698.607
Akcije3.914.166.48837.295.621681.173121.846.870.966
Obveznice RS4.671.743.82944.969.8889.418165.214.827.641
Vanberzansko tržište14.431.287.440140.210.42534.959646.404.276.371
Akcije14.379.580.490139.719.46034.957646.404.276.371
Obveznice preduzeća51.706.950490.9642-
Ukupno23.017.197.757222.475.934725.550933.465.974.978

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15651,78-11,99-1,819.233.059.160
BELEXline1.282,66-29,18-2,2212.515.545.180

Trgovanje akcijama
AktivnaDobitniciGubitniciBez promeneBroj transakcija akcija
657189281187716.130

Učešće stranih investitora
FIS38,24%
b-FIS48,69%
s-FIS27,80%
FIB15,34%
FIT33,62%

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj