Nedeljni izveštaj 05.10.2026.-09.10.2026.

09.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO34.375.624292.758220503.933.693.093
Listing22.467.449191.352162217.325.244.560
Prime akcije397.8683.38834217.325.244.560
Prime obveznice22.069.581187.9631280
Open market11.908.175101.40658286.608.448.533
Open market akcije11.908.175101.40658286.608.448.533
Open market obveznice0000
MTP0007.293.653.955
MTP akcije0007.293.653.955
UKUPNO34.375.624292.758220511.227.347.048

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.370,1420,851,558.723.155
BELEXline2.781,8729,071,069.704.605

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO1555592
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj