Nedeljni izveštaj 28.09.2026.-02.10.2026.

02.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO69.116.539588.163140500.819.687.409
Listing47.603.135405.09168217.593.535.592
Prime akcije613.6295.22218217.593.535.592
Prime obveznice46.989.506399.869500
Open market21.513.404183.07272283.226.151.817
Open market akcije21.513.404183.07272283.226.151.817
Open market obveznice0000
MTP5.449.52846.37927.293.653.955
MTP akcije5.449.52846.37927.293.653.955
UKUPNO74.566.067634.542142508.113.341.364

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.349,29-21,76-1,595.913.089
BELEXline2.752,80-25,77-0,936.948.411

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO1336489
MTP10012

Učešće stranih investitora
FIS3,31%
b-FIS6,62%
s-FIS0,00%
FIB0,17%
FIT1,33%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj