Mesečni izveštaj za avg 2026.

31.08.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO918.437.3677.825.750638506.341.281.501
Listing831.370.3127.083.862378218.187.822.644
Prime akcije45.750.331389.802136218.187.822.644
Prime obveznice785.619.9816.694.0602420
Open market87.067.055741.887260288.153.458.857
Open market akcije87.067.055741.887260288.153.458.857
Open market obveznice0000
MTP0007.649.627.457
MTP akcije0007.649.627.457
UKUPNO918.437.3677.825.750638513.990.908.958

Primarno trgovanje
Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
1.805.000.00015.378.7176

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.370,96152,6112,5393.425.159
BELEXline2.799,11204,997,9097.460.674

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO221066394
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS1,24%
b-FIS1,56%
s-FIS0,92%
FIB1,87%
FIT1,78%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj