Mesečni izveštaj za jun 2026.

30.06.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO1.582.297.60613.478.658810483.538.382.413
Listing1.490.977.11712.700.779655218.223.059.327
Prime akcije22.860.817194.748100218.223.059.327
Prime obveznice1.468.116.30012.506.0315550
Open market91.320.489777.879155265.315.323.086
Open market akcije33.479.018285.204154265.315.323.086
Open market obveznice57.841.471492.67610
MTP74.475.520634.42177.700.549.262
MTP akcije74.475.520634.42177.700.549.262
UKUPNO1.656.773.12614.113.078817491.238.931.675

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.211,50-20,84-1,6944.530.053
BELEXline2.662,35-101,28-3,6651.333.588

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO224126254
MTP21016

Učešće stranih investitora
FIS0,61%
b-FIS0,43%
s-FIS0,79%
FIB2,15%
FIT2,02%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj