Mesečni izveštaj za mar 2026.

31.03.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO407.792.7833.473.300833484.068.448.812
Listing325.958.4522.776.374556214.148.546.670
Prime akcije100.277.688854.200129214.148.546.670
Prime obveznice225.680.7641.922.1734270
Open market81.834.331696.926277269.919.902.142
Open market akcije81.834.331696.926277269.919.902.142
Open market obveznice0000
MTP47.943.673408.3321868.004.467.669
MTP akcije47.943.673408.3321868.004.467.669
UKUPNO455.736.4563.881.6311.019492.072.916.481

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.226,80-3,53-0,29169.252.535
BELEXline2.761,38-2,57-0,09174.055.639

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO227105406
MTP1010184

Učešće stranih investitora
FIS2,68%
b-FIS3,59%
s-FIS1,77%
FIB2,79%
FIT2,73%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj