Mesečni izveštaj za feb 2026.

27.02.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO3.274.583.39827.889.088723483.878.894.671
Listing3.237.642.21327.574.446530209.816.240.761
Prime akcije84.716.148721.56882209.816.240.761
Prime obveznice3.152.926.06526.852.8784480
Open market36.941.185314.642193274.062.653.910
Open market akcije36.941.185314.642193274.062.653.910
Open market obveznice0000
MTP0008.144.481.893
MTP akcije0008.144.481.893
UKUPNO3.274.583.39827.889.088723492.023.376.564

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.230,33-48,12-3,76112.324.283
BELEXline2.763,95-86,03-3,02115.623.534

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO214116275
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS1,70%
b-FIS2,82%
s-FIS0,58%
FIB0,36%
FIT0,41%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj