Mesečni izveštaj za nov 2025.

28.11.2025. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO893.132.6577.617.990632500.826.982.295
Listing806.067.3206.875.827388220.995.943.155
Prime akcije16.562.655141.251109220.995.943.155
Prime obveznice789.504.6656.734.5762790
Open market87.065.337742.163244279.831.039.140
Open market akcije87.065.337742.163244279.831.039.140
Open market obveznice0000
MTP0008.145.598.637
MTP akcije0008.145.598.637
UKUPNO893.132.6577.617.990632508.972.580.932

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.243,891,990,1645.088.401
BELEXline2.808,39-49,37-1,7356.518.413

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO226106353
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS1,99%
b-FIS2,15%
s-FIS1,84%
FIB0,11%
FIT0,33%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj