Godišnji izveštaj: 2018.godinu

28.12.2018. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO61.674.041.792521.315.39757.345299.435.474.572
Listing59.224.222.881500.618.37353.844239.205.667.850
Prime akcije2.033.626.36317.189.28252.421196.653.826.362
Prime obveznice55.367.122.920468.003.9992330
Standard akcije1.823.473.59815.425.0911.19042.551.841.488
Open market2.449.818.91120.697.0243.50160.229.806.722
Open market akcije2.449.818.91120.697.0243.50160.229.806.722
MTP1.513.539.73612.809.6733.399223.290.573.307
MTP akcije1.513.539.73612.809.6733.399223.290.573.307
MTP obveznice0000
UKUPNO63.187.581.528534.125.07060.744522.726.047.879

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15761,691,890,255.810.179.628
BELEXline1.589,35-73,18-4,406.075.078.154

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO341617157.346
MTP1264438443.148

Učešće stranih investitora
FIS38,60%
b-FIS29,87%
s-FIS47,32%
FIB8,24%
FIT12,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj