Godišnji izveštaj: 2016.godinu

30.12.2016. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO43.101.984.836350.040.65683.084320.212.181.177
Listing41.340.230.986335.721.14477.489225.188.112.712
Prime akcije2.275.577.69818.478.99175.286185.151.297.284
Prime obveznice38.108.986.770309.481.6532720
Standard akcije955.666.5187.760.5011.93140.036.815.428
Open market1.761.753.85014.319.5125.59595.024.068.465
Open market akcije1.761.753.85014.319.5125.59595.024.068.465
MTP1.472.015.33711.953.8264.809272.231.140.751
MTP akcije1.471.644.61711.950.8094.805272.231.140.751
MTP obveznice370.7203.01640
UKUPNO44.574.000.173361.994.48287.893592.443.321.928

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15717,3773,2711,384.458.213.056
BELEXline1.569,43189,0113,694.919.418.711

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO452715382.757
MTP1896163654.843

Učešće stranih investitora
FIS40,18%
b-FIS30,63%
s-FIS49,74%
FIB20,60%
FIT23,44%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj