Godišnji izveštaj: 2015.godinu

31.12.2015. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO19.424.337.190160.847.485138.825377.213.924.294
Listing9.616.218.54079.595.981131.684241.455.775.119
Prime akcije2.736.508.60522.656.946128.916161.919.940.142
Prime obveznice5.322.775.97944.034.83574642.239.036.373
Standard akcije1.556.933.95612.904.2002.02237.296.798.604
Open market9.808.118.65081.251.5047.141135.758.149.175
Open market akcije9.807.725.63081.248.2797.140135.643.899.175
Open market obveznice393.0203.2251114.250.000
MTP3.004.814.85124.923.3817.407306.147.478.008
MTP akcije3.004.814.85124.923.3817.407306.147.478.008
MTP obveznice0000
UKUPNO22.429.152.041185.770.866146.232683.361.402.302

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15644,10-22,92-3,4410.446.901.709
BELEXline1.380,4235,602,6511.226.460.106

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO5226251138.376
MTP2107964677.060

Učešće stranih investitora
FIS39,39%
b-FIS31,54%
s-FIS47,24%
FIB50,17%
FIT41,95%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj