Godišnji izveštaj: 05.01.2026. - 30.09.2026.

30.09.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO13.472.494.006114.757.1266.803505.561.951.874
Listing12.876.804.389109.682.9354.731218.479.096.971
Prime akcije352.753.4633.004.960890218.479.096.971
Prime obveznice12.524.050.926106.677.9743.8410
Open market595.689.6175.074.1912.072287.082.854.903
Open market akcije537.848.1464.581.5162.071287.082.854.903
Open market obveznice57.841.471492.67610
MTP154.964.8421.319.9653357.293.653.955
MTP akcije154.964.8421.319.9653357.293.653.955
UKUPNO13.627.458.848116.077.0917.138512.855.605.829

Primarno trgovanje
Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
1.805.000.00015.378.7176

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.370,1494,937,44706.217.894
BELEXline2.776,61-73,10-2,57751.748.806

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO521522152.957
MTP4022328

Učešće stranih investitora
FIS1,63%
b-FIS1,89%
s-FIS1,37%
FIB1,06%
FIT1,11%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj