Dnevni izveštaj za 07.10.2026.

07.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO21.232.577180.81170504.258.921.172
Listing12.686.622108.03658217.631.496.380
Prime akcije306.1302.6073217.631.496.380
Prime obveznice12.380.492105.429550
Open market8.545.95572.77512286.627.424.792
Open market akcije8.545.95572.77512286.627.424.792
Open market obveznice0000
MTP0007.293.653.955
MTP akcije0007.293.653.955
UKUPNO21.232.577180.81170511.552.575.127

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.363,3617,741,328.219.217
BELEXline2.767,0617,980,658.696.967

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO153630315
MTP5700000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
NLB Banka a.d., Beograd22,14%39,00%
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad10,00%27,45%
Tandem financial a.d. , Novi Sad31,43%19,39%

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj