Dnevni izveštaj za 22.09.2026.

22.09.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO13.274.710113.05552506.720.176.006
Listing11.740.38599.98832219.487.116.655
Prime akcije6.500551219.487.116.655
Prime obveznice11.733.88599.933310
Open market1.534.32513.06720287.233.059.351
Open market akcije1.534.32513.06720287.233.059.351
Open market obveznice0000
MTP0007.648.255.587
MTP akcije0007.648.255.587
UKUPNO13.274.710113.05552514.368.431.593

Primarno trgovanje
Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
000

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.371,640,000,006.500
BELEXline2.784,070,000,00661.820

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO154720521
MTP5800000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Tesla Capital a.d., Beograd36,54%39,73%
Tandem financial a.d. , Novi Sad21,15%31,74%
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad9,62%10,59%

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj