Dnevni izveštaj za 15.09.2026.

15.09.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO10.453.96489.06846508.039.115.072
Listing1.292.77711.01517219.439.060.353
Prime akcije530.3204.5184219.439.060.353
Prime obveznice762.4576.496130
Open market9.161.18778.05429288.600.054.719
Open market akcije9.161.18778.05429288.600.054.719
Open market obveznice0000
MTP0007.648.255.587
MTP akcije0007.648.255.587
UKUPNO10.453.96489.06846515.687.370.659

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.368,791,840,136.798.990
BELEXline2.808,322,850,107.571.715

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO154741233
MTP5800000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad8,70%29,93%
Tesla Capital a.d., Beograd20,65%20,25%
Intercity broker a.d. , Beograd9,78%14,75%

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj