Dnevni izveštaj za 10.09.2026.

10.09.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO12.877.637109.725122507.337.274.163
Listing2.027.19917.27319218.851.288.533
Prime akcije394.4593.3619218.851.288.533
Prime obveznice1.632.74013.912100
Open market10.850.43892.452103288.485.985.630
Open market akcije10.850.43892.452103288.485.985.630
Open market obveznice0000
MTP0007.648.255.587
MTP akcije0007.648.255.587
UKUPNO12.877.637109.725122514.985.529.750

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.368,14-0,37-0,032.599.958
BELEXline2.806,80-6,11-0,222.599.958

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO1548242112
MTP5800000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad36,89%37,51%
Tesla Capital a.d., Beograd38,11%31,11%
Ilirika investments a.d. , Beograd2,05%6,48%

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj