Dnevni izveštaj za 09.09.2026.

09.09.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO9.828.22483.74338507.431.124.170
Listing565.2744.81714219.618.687.732
Prime akcije429.1883.6579219.618.687.732
Prime obveznice136.0861.16050
Open market9.262.95078.92724287.812.436.438
Open market akcije9.262.95078.92724287.812.436.438
Open market obveznice0000
MTP0007.648.255.587
MTP akcije0007.648.255.587
UKUPNO9.828.22483.74338515.079.379.757

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.368,510,660,052.972.660
BELEXline2.812,915,040,183.252.836

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO1541265133
MTP5800000

Učešće stranih investitora
FIS0,23%
b-FIS0,46%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,23%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
M&V Investments a.d. , Beograd13,16%34,44%
Intercity broker a.d. , Beograd7,89%30,56%
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad14,47%12,67%

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj