Dnevni izveštaj za 07.09.2026.

07.09.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO17.159.614146.21150507.208.593.334
Listing15.610.581133.01234219.436.185.580
Prime akcije6.133.18552.25924219.436.185.580
Prime obveznice9.477.39680.754100
Open market1.549.03313.19916287.772.407.754
Open market akcije1.549.03313.19916287.772.407.754
Open market obveznice0000
MTP0007.648.255.587
MTP akcije0007.648.255.587
UKUPNO17.159.614146.21150514.856.848.921

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.367,50-6,70-0,497.095.410
BELEXline2.807,49-6,19-0,227.142.246

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO154734040
MTP5900000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad13,00%40,86%
Tandem financial a.d. , Novi Sad11,00%29,37%
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd18,00%12,20%

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj