Dnevni izveštaj za 04.09.2026.

04.09.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO11.429.12897.38525506.319.841.942
Listing7.463.13163.5929217.333.000.580
Prime akcije6.223.70053.0316217.333.000.580
Prime obveznice1.239.43110.56130
Open market3.965.99733.79316288.986.841.362
Open market akcije3.965.99733.79316288.986.841.362
Open market obveznice0000
MTP0007.648.255.587
MTP akcije0007.648.255.587
UKUPNO11.429.12897.38525513.968.097.529

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.374,208,250,606.481.860
BELEXline2.813,6815,050,549.460.880

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO154640222
MTP5900000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd6,00%27,04%
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad6,00%26,67%
Erste bank a.d., Novi Sad14,00%14,22%

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj