Nedeljni izveštaj 19.10.2026.-23.10.2026.

23.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO5.265.159.64444.839.865170505.890.212.398
Listing5.252.545.98444.732.450110217.356.286.012
Prime akcije3.430.71229.21027217.356.286.012
Prime obveznice5.249.115.27244.703.240830
Open market12.613.660107.41460288.533.926.386
Open market akcije12.613.660107.41460288.533.926.386
Open market obveznice0000
MTP15.72013417.259.524.817
MTP akcije15.72013417.259.524.817
UKUPNO5.265.175.36444.839.998171513.149.737.215

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.370,195,730,4211.001.937
BELEXline2.819,2115,520,5511.921.617

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO1052387
MTP10101

Učešće stranih investitora
FIS3,20%
b-FIS1,17%
s-FIS5,22%
FIB0,01%
FIT0,02%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj