Mesečni izveštaj za sep 2026.

30.09.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO257.270.5152.190.988964505.561.951.874
Listing158.955.0311.353.642440218.479.096.971
Prime akcije17.228.837146.790128218.479.096.971
Prime obveznice141.726.1941.206.8523120
Open market98.315.484837.345524287.082.854.903
Open market akcije98.315.484837.345524287.082.854.903
Open market obveznice0000
MTP8.022.74368.30557.293.653.955
MTP akcije8.022.74368.30557.293.653.955
UKUPNO265.293.2582.259.293969512.855.605.829

Primarno trgovanje
Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
000

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.370,14-0,82-0,0645.780.533
BELEXline2.776,61-22,50-0,8053.098.542

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO2810108651
MTP20113

Učešće stranih investitora
FIS1,41%
b-FIS1,41%
s-FIS1,42%
FIB1,01%
FIT1,20%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj