Mesečni izveštaj za jan 2026.

30.01.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO1.688.717.70414.384.991505499.376.323.882
Listing1.646.470.49414.025.124342223.311.870.370
Prime akcije12.904.182109.95858223.311.870.370
Prime obveznice1.633.566.31213.915.1662840
Open market42.247.210359.867163276.064.453.512
Open market akcije42.247.210359.867163276.064.453.512
Open market obveznice0000
MTP0008.144.481.893
MTP akcije0008.144.481.893
UKUPNO1.688.717.70414.384.991505507.520.805.775

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.278,453,240,2550.115.664
BELEXline2.849,980,270,0152.270.879

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO213117221
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS0,34%
b-FIS0,67%
s-FIS0,00%
FIB0,02%
FIT0,03%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj