Mesečni izveštaj za dec 2025.

30.12.2025. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO6.250.794.14053.251.121673500.023.937.680
Listing6.176.509.89252.618.220385223.684.570.025
Prime akcije69.702.315594.131139223.684.570.025
Prime obveznice6.106.807.57752.024.0902460
Open market74.284.248632.901288276.339.367.655
Open market akcije74.284.248632.901288276.339.367.655
Open market obveznice0000
MTP0008.144.481.893
MTP akcije0008.144.481.893
UKUPNO6.250.794.14053.251.121673508.168.419.573

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.275,2131,322,52129.073.398
BELEXline2.849,7141,321,47131.787.745

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO231067427
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS2,21%
b-FIS3,55%
s-FIS0,88%
FIB0,04%
FIT0,09%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj