Godišnji izveštaj: 2017.godinu

29.12.2017. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO65.273.764.660539.522.40561.288305.843.725.886
Listing63.544.498.171525.186.04155.592224.837.962.100
Prime akcije3.932.401.21232.250.95753.424186.986.875.000
Prime obveznice58.640.951.757484.906.0412760
Standard akcije971.145.2028.029.0431.89237.851.087.100
Open market1.729.266.48914.336.3645.69681.005.763.786
Open market akcije1.729.266.48914.336.3645.69681.005.763.786
MTP1.633.574.02413.299.8575.664243.025.046.611
MTP akcije1.633.574.02413.299.8575.664243.025.046.611
MTP obveznice0000
UKUPNO66.907.338.684552.822.26266.952548.868.772.497

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15759,8042,435,915.602.102.914
BELEXline1.662,5393,105,936.515.730.364

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO361916161.012
MTP1555845525.645

Učešće stranih investitora
FIS38,08%
b-FIS34,78%
s-FIS41,38%
FIB3,73%
FIT7,97%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj