Godišnji izveštaj: 2012.godinu

31.12.2012. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO22.216.973.551195.612.885481.286455.666.808.590
Listing9.704.712.47886.417.586465.247300.152.309.641
Prime akcije4.567.651.55240.704.774459.860152.703.972.730
Prime obveznice4.299.208.94138.275.9334.155132.567.808.621
Standard akcije837.851.9857.436.8801.23214.880.528.290
Open market12.512.261.073109.195.29816.039155.514.498.949
Open market akcije12.328.234.947107.564.44916.034154.021.663.949
Open market obveznice184.026.1261.630.84951.492.835.000
MTP2.771.522.78224.152.6871.727320.528.245.094
MTP akcije2.771.522.78224.152.6871.727320.528.245.094
MTP obveznice0000
UKUPNO24.988.496.333219.765.572483.013776.195.053.684

Primarno trgovanje
Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
1.465.000.00012.910.2429

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15523,8924,844,989.530.399.279
BELEXline1.005,5628,372,9010.596.378.804

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO157636925475.840
MTP287661041172.982

Učešće stranih investitora
FIS55,81%
b-FIS53,16%
s-FIS58,47%
FIB11,26%
FIT47,82%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj