Godišnji izveštaj: 2024.godinu

30.12.2024. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO36.358.732.689310.570.84419.086472.358.918.040
Listing34.380.666.747293.678.21012.347216.408.407.375
Prime akcije1.275.148.22010.888.9667.835216.408.407.375
Prime obveznice33.105.518.527282.789.2444.5120
Open market1.978.065.94216.892.6346.739255.950.510.665
Open market akcije1.978.065.94216.892.6346.739255.950.510.665
Open market obveznice0000
MTP43.166.994368.42698.355.597.829
MTP akcije43.166.994368.42698.355.597.829
UKUPNO36.401.899.683310.939.27119.095480.714.515.869

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.146,76271,1030,962.119.532.975
BELEXline2.453,68539,6428,192.817.123.066

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO6642121214.545
MTP30128

Učešće stranih investitora
FIS8,16%
b-FIS12,12%
s-FIS4,20%
FIB1,19%
FIT1,82%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj