Godišnji izveštaj: 2023.godinu

28.12.2023. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO20.890.168.476178.171.99119.391416.488.745.566
Listing19.073.561.510162.679.76113.282215.239.477.430
Prime akcije1.275.647.18810.878.2309.891215.239.477.430
Prime obveznice17.797.914.322151.801.5313.3910
Open market1.816.606.96615.492.2306.109201.249.268.136
Open market akcije1.816.606.96615.492.2306.109201.249.268.136
Open market obveznice0000
MTP5.470.57946.642808.469.306.478
MTP akcije5.470.57946.642808.469.306.478
UKUPNO20.895.639.055178.218.63319.471424.958.052.044

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15875,6651,056,191.709.627.255
BELEXline1.914,04174,1810,012.119.612.454

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO7130241715.988
MTP602480

Učešće stranih investitora
FIS5,48%
b-FIS4,49%
s-FIS6,48%
FIB3,82%
FIT4,07%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj