Dnevni izveštaj za 21.10.2026.

21.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO3.401.53428.96825506.709.506.612
Listing1.590.23413.54310218.267.344.924
Prime akcije135.9251.1587218.267.344.924
Prime obveznice1.454.30912.38530
Open market1.811.30015.42515288.442.161.688
Open market akcije1.811.30015.42515288.442.161.688
Open market obveznice0000
MTP0007.259.524.817
MTP akcije0007.259.524.817
UKUPNO3.401.53428.96825513.969.031.429

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.373,147,620,561.325.425
BELEXline2.822,2013,260,471.325.425

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO153431022
MTP5600000

Učešće stranih investitora
FIS4,82%
b-FIS9,64%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT2,76%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
NLB Banka a.d., Beograd12,00%36,25%
Tesla Capital a.d., Beograd30,00%19,09%
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd18,00%18,18%

Vrednost1.370,19
Promena0,00
% 0,00%
23.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,4822
USD/RSD104,8012
Izvor NBS, 23.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 23.10.2026.
513.149.737.215 RSD
4.367.893.495 EUR
Vesti sa Berze
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
23.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Jedinstvo a.d. , Sevojno
23.10.2026.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Simpo a.d. , Vranje
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
22.10.2026.
Mišljene uprave o ponudi za preuzimanje - Elan a.d. , Prijepolje
21.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj